תנור חימום חשמלי נייד Munters RPL9FT - Electrical Space Heaters| א.נ.י.א פתרונות אנרגיה בע"מ

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> תנורי אוויר חשמליים >> תנורי אוויר חם חשמליים Munters - Electrical Space Heaters >> תנור חימום חשמלי נייד Munters RPL9FT - Electrical Space Heaters
 
דגמי RPL מצטרפים לסדרת מפזרי החום החשמליים של חברת Munters. מכשירי RPL  מותאמים לחימום נקודתי עבור מבני תעשייה, משרדים ומגורים קטנים עד בינוניים. כיוון שאין להבה גלויה או פליטת מזהמים, פעולת מכשירי RPL מתאימה במיוחד לעבודה במקומות בהם השימוש במפזרי חום הפועלים על בערת דלק אינה אפשרית. דגמי RPL ניתנים להפעלה גם בחללים סגורים.

עיקרון ההפעלה
גופי החימום מייצרים חום על בסיס אפקט ג'אול (Joule effect) ומאוורר הציר מזרים אוויר המתחמם בעוברו סביב גוף החימום. אוויר חם ונקי משתחרר מפתחו הקדמי של המכשיר. פעולת החימום נשלטת באמצעות שני התרמוסטטים המובנים במכשיר השומרים על טמפרטורה קבועה ומונעים התחממות יתר של גוף החימום. 

ציוד RPL:
קטן ואמיד
⇐ בין 2 ל-3 רמות כיוון חום
⇐ מאוורר ציר שקט
⇐ גוף חימום בעל ציפוי נירוסטה
⇐ תרמוסטט טמפרטורת חדר ותרמוסטט בטיחותי מובנים
⇐ מותאם גם לשימוש בשטח פתוח
עיצוב
מעטפת המתכת החזקה של מכשירי RPL מבטיחה חוזק מכני גבוה של המכשיר ומאפשרת גם שימוש מאומץ במכשיר למטרות תעשייתיות. מכשירי הבטיחות המורכבים בגוף מפזר החום מבטיחים פעולה אמינה ובטוחה תרמוסטט החדר המובנה במכשיר מאפשר בקרת אקלים אוטומטית והתאמת התפוקה התרמית מאפשרת להתאים את ביצועי המכשיר למשימה הנדרשת ובכך להקטין את עלויות צריכת האנרגיה. פעולת האוורור המשנית, הקיימת בדגמים  הגדולים יותר (דגמי 9 kW ומעלה),  מבטיחה אבטחה נוספת, הגנה מפני התחממות יתר של המכשיר ואופטימאליות של היעילות התרמית.

 
מימדים
  A (מ"מ) B (מ"מ) C (מ"מ) משקל (ק"ג)
RPL 9 330 380 590 13.5

מפרט טכני
דגם RPL 9 FT
עוצמת חימום [kW] 3-6-9
[kcal/h] 2,580/5,160/7,740
זרימת אוויר [m3/h] 800
[cfm] 472
מתח 400V3~50Hz
זרם 13.0
עוצמה חשמלית [kW] 9.0
דרגת רעש [dB(A)] 52

תנור חימום חשמלי נייד Munters RPL9FT - Electrical Space Heaters