תנור חימום גז - מאמר| אניא
דף הבית >> מאמרים >> תנור חימום גז - חימום חסכוני
 
חימום לחדרים פנימיים או לחדרים מרכזיים, הוא דבר הכרחי ברוב חלקי הארץ ולכן יותר אנשים בוחרים בפתרון של תנור חימום לבית המבוסס על גז פרופן. כיום ישנם דגמים רבים של מתקני חימום המיועדים לשימוש פנימי, בעלי תקן בטיחותי מחמיר. כמו כן מחממים אלו יכולים להיות ניידים על גלגלים וכך ניתן לחמם את כל הבית בקלות בלילות קרים מאוד ולחזק את מערכת ההסקה במידת הצורך.  פתרונות חימום לבית מסוג זה הינם פשוטים ביותר לשימוש וזולים יותר לרוב ממתקנים חשמליים, במיוחד מהדגמים החשמליים שאינם מקרינים חום. והוא גם יכול לשמש כגיבוי למקרה של הפסקות חשמל (שכן הם לא תלויים בחשמל). למעשה חימום החדרים בהם אנו משתמשים בלבד חוסך בחשמל ובהוצאות החשמל בבית (במקום לחמם את הבית ללא הפסקה כל הזמן). 

בנוסף, ישנו שימוש רב במערכות חימום אלו באיזורי עבודה שונים כגון מפעלים קטנים, מוסכים וכו' והמתקנים אשר נתלים בגובה על הקיר, משאירים את השטח נקי לעבודה מבלי לתפוס מקום מיותר ולא מהווים בעיה כאשר האוויר דליל. כמו כן, תנורי  חימום גז  מבוססי גז הפרופן נפוצים ביותר בחצרות/פטיו ושטחים חיצוניים והתנורים הניידים על גלגלים מאפשרים לחמם בקלות ללא בעיית אוורור. הטמפרטורה הנוחה שמייצרים התנורים, מאפשרת להמשיך את פעילות העבודה גם במזג אוויר קר וגם כאשר החלל פתוח. 

יש לדעת כי חלק מן המוצרים ניידים לשימוש בקמפינג, קרוואנים וכו' ולכן חשוב ביותר לשים לב לכל כללי הבטיחות, ולוודא כי התנור מותקן כראוי וכי ישנו אוורור טוב, במיוחד כאשר ישנם חומרים דליקים בסביבה וכך להימנע משריפות וכו'. ניתן אף להציב מאוורר שיסחרר את האוויר ובכך לשמור על אוורור ולדאוג לנקודת יציאה של הגז שנשרף.
 
 

אודותינו:

אניא פתרונות אנרגיה בע"מ הינה חברה מובילה לייבוא ושיווק מוצרי חימום וקירור לבית ולעסק, לאירועים ולתעשייה.

אצלנו תוכלו למצוא מוצרים מקצועיים ואיכותיים במחירים זולים היישר מהיבואן לצרכן. בין שלל מוצרינו תוכלו למצוא מוצרים כגון: מצננים, מזגנים ניידים, מאווררים ומערפלים, תנורי חימום מסוגים שונים, מערכות לחות, מסכי אוויר, מטהרי אוויר יוניזטוריים ומוצרים אחרים.

היכנסו עכשיו לאתר שלנו ותהנו ממגוון רחב של מוצרים, מאמרים מקצועיים וכן מפרט טכני לכל מוצר ומוצר!.

אל תהססו ליצור איתנו קשר בכל שאלה ונשמח לעמוד לשירותכם

שעות הפעילות: ימים א'-ה' 08:00-17:00

א.נ.י.א - פתרונות אנרגיה בע"מ
 
טלפון : 0505324888  08-9999026
פקס: 08-9322438
דואר אלקטרוני aniainfo1@gmail.com
כתובת: כפר אביב