א.נ.י.א פתרונות אנרגיה - תנור חימום חלל תעשייתי ROBUR K45 HEATER

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> תנורי חימום חלל תעשייתיים >> תנור אוויר חם תעשייתי ROBUR - Industrial Heater >> תנור חימום חלל תעשייתי ROBUR K45 HEATER
 

תנור חימום חלל תעשייתי ROBUR K45 HEATER

TECHNICAL TABLE
Nominal heat output K45: max kW 41.6 - min kW 25.8
 
Efficiency at heat input K45: max 92.4% - min 95.5%

Air flow rate(1) K45: max 4,000 m3/h - min 2,600 m3/h
 
Installed wattage K45: W 450
 
Operating temperature range(2) K45: 0/35°C
APPLICATIONS

Modulation of heat output and air ventilation means that the K heaters can be used efficiently in all industrial and commercial premises as:

  • - workshops and factories, including large ones;
  • - commercial buildings and showrooms;
  • - laboratories and sports halls.
ויסות רציף לנוחות מירבית. תנורי חימום הפועלים על גז עם קצב זרימת אוויר משתנה וקלט חום מווסת.

יתרונות

- ויסות תפוקת חום ואוורור בהתאם לדרישות הסביבה.

- יעילות גבוהה עד 96% לחיסכון גדול יותר באנרגיה.

- גודל ומשקל מופחתים, להתקנה מהירה ובטוחה יותר. תנורי חימום מסדרת K הינם בעלי יחס גודל/חום נפלט נמוכה יותר בהשוואה לתנורי אוויר חם אחרים הקיימים כיום בשוק.
 תרמוסטט דיגיטלי המסופק כסטנדרט, מציע סדרה של פונקציות ויסות ובקרה חשובות, וכתוצאה מכך שימוש מדויק וחסכוני יותר במערכת החימום.

- נוחות ללא מתחרים. אספקת תפוקת החימום והאוורור הינה פרופורציונאלית לדרישות שטח החדר. הגרפיקה שלהלן מציגה את היכולת המסוימת לשמור על נוחות בהשוואת הטמפרטורה הפנימית של חדר המחומם באמצעות תנור מסוג "ON-OFF" עם תנור מסדרת K כאשר דרישת החום מופחתת. הודות לויסות החום והמאוורר והודות למערכת החשמלית עם תרמוסטט דיגיטלי, הטמפרטורה נשמרת כמעט קבועה.
- חיסכון באנרגיה ויעילות עונתית. תנורי חימום מסדרת K תוכננו לספק יעילות תרמית גבוהה בכל טווח הפעולה. למעשה, במשך רוב עונת החורף, דרישות החום נמוכות מהמקסימום המצוין ובמצבים אלה תנורי חימום הפועלים על גז של רובור מתפקדים במיטבם. היעילות שלהם, שכבר עומדת על נתון מדהים של 92% בתפוקת חום מקסימלית, עולה ב -4 אחוזים ל -96% (ראה גרף להלן). יתר על כן, הוויסות מאפשר להפחית את כמויות ההפעלה וההפסקה ולכן להגביר את היעילות של המערכת כולה.