תנור אוויר חם גז ANIA Gas Heaters REF80A | א.נ.י.א פתרונות אנרגיה

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> תנורי אויר גז >> תנורי אוויר חם גז Munters - Gas Heater >> תותח חימום אוויר גז Sial Kid >> תנור אוויר חם גז ANIA Gas Heaters - REF80A
 
מאפיינים מרכזיים:
⇐ מכשיר חימום בעל מבנה עמיד
⇐ פועל בעזרת גז פרופן (LPG)
⇐ טווח כוונון תפוקה רחב
⇐ מותאם במיוחד לחימום חדרים
⇐ 100% יעילות תרמית
⇐ פעולה אוטומטית מלאה בדגמי A בסדרה
⇐ מתג בטיחות למניעת התחממות יתר
⇐ שסתום בטיחות כפול להפסקת הזרמת הגז למכשיר
⇐ ניתן לחיבור לתרמוסטט
⇐ מותאם גם לשימוש מחוץ לבית
​מפרט טכני
ARG הינו מכשיר חימום נייד אפקטיבי וחסכוני המספק תפוקת חימום גבוהה עבור מספר רב של שימושים. עם שלוש דרגות חימום, המכשיר מתאים גם לחימום של חדרים קטנים וגם של חדרים גדולים ומאווררים, כמו גם לשימוש באתרי בנייה עבור ייבוש מהיר של בטון, טיח וחומרי בניה אחרים.

עקרון הפעולה 
מכשירי החימום ARG ניתנים להפעלה ידנית או לשליטה חיצונית אוטומטית (דגם 100 A בלבד). הם פועלים על עיקרון של חימום ישיר של להבת גז פתוחה. מאוורר רב עוצמה דוחף את האוויר החוצה דרך חלל הבערה בו ממוקם המבער. כאשר האוויר עובר דרך המבער, כל החום המשתחרר בתהליך הבערה מועבר למחזור האוויר. עובדה זו מספקת למבער 100% של יעילות תרמית. תפוקת החום של מכשיר החימום ניתנת לשינוי על ידי כוונון ידני של השסתום המווסת.

עיצוב 
דגמי ARG מותאמים עם ידית ארגונומית או גלגלים בכדי להגדיל את יכולת ניידותם. הם עוצבו בהתאם לדרישות בטיחות מחמירות ביותר. מכשירי החימום ARG עבדים על בסיס דלק נוזלי (Liquid Petroleum Gas-LPG) אשר הינו בעל תכונות בערה נקיות. בצירוף עם מנוע בערה מכוון, מכשירי ARG מפיקים חום עם פליטת מזהמים מינימאלית. תוצרי הבערה הם בעיקר אדי מים ופחמן דו חמצני (CO2).

דגמי ARG A (אוטומטי) כוללים מערכת מתוחכמת לניטור ושליטה על הלהבה. המכשיר ניתן לחיבור לתרמוסטט.
מכשירי ARG מצוידים במנגנוני בטיחות השולטים על גובה הלהבה, מונעים התחממות יתר של המכשיר ומוודאים ניצול יעיל של חומרי הבערה. המכשיר מתאים גם לשימוש חיצוני ועונה לדרישות דרגת הגנה IPX4D.
דגמי ARG REF80
 עוצמת חימום [kW] 80
 [kcal/h] 68,800
 [Btu/h] 275,200
 זרימת אוויר [m3/h] 2000
 [cfm] 1177
 לחץ דלק [bar] 1.5
 צריכת דלק [kg/h] 5.76
הספק / RPM  150/2800
מידות 790X550מ"מ
קוטר חיצוני 290 מ"מ
 מתח דגם אוטומטי (A)  230V~50Hz

תנור אוויר חם גז ANIA Gas Heaters REF80A