סופח לחות - לשיפור איכות החיים | אניא פתרונות אנרגיה

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> מאמרים >> סופח לחות - לשיפור איכות החיים
 
סופח לחות (יבשן) או בשם המוכר יותר קולט לחות זהו מכשיר מיוחד אשר כשמו כן הוא - מייבש לחות. מכשירים קולטי לחות אלו מכשירים אשר תפקידם הוא לקלוט את הלחות מהאוויר, המכשיר סופח לחות ואדי מים מהאוויר ומשנה את מצב הבירה שלהם לנוזל. הנוזלים מצטברים אל מיכל ריקון מיוחד או שהם מתנקזים באמצעות צינור מיוחד אל מחוץ לחלל, והתוצאה – אוויר יבש ונקי.
סופחי לחות תורמים רבות בשמירה על איכות החיים לכל מי ששוהה בחלל והם גם תורמים למבנה עצמו. כי מבנה שסובל מלחות גבוהה באופן קבוע סובל בדרך כלל מסדקים, מעובש, טחב ועוד כאשר השימוש במכשיר מייבש לחות פותר את כל אותן הבעיות.

קולט לחות - היכן הוא יעיל?

אנחנו מוצאים קולטי לחות כאשר הם יעילים במיוחד במרתפים או במבנים חסרי חלונות אוורור. אך לא רק שם. סופח לחות עשוי לתרום רבות גם באזורי מגורים שם ישנה לחות גבוהה במיוחד, סופחי לחות מסייעים מאוד ומקלים על התחושה של השוהים במקום

כמה נקודות חשובות לפני שתרכשו מכשיר מייבש לחות

אם החלטתם לרכוש  מייבש לחות לבית  או קולט לחות למשרד או לכל מקום אחר, חשוב שתבדקו מראש מספר דברים חשובים בטרם תבחרו מבין המגוון המוצע של קולטי לחות השונים.
  • סופח לחות – מהי התפוקה של המכשיר

חשוב לדעת כי סופחי לחות נמדדים בקיבולת נפח המים שלהם משך יממה אחת. על פי רוב מדובר בכמות שנעה בין 10 עד 30 ליטרים של מים ליום כאשר הגודל הסטנדרטי והמקובל הוא 16 ליטר נוזל ליום. מיכל הריקון לא חייב להיות זהה בגודל של הקיבולת היומית.
חשוב לזכור כי יש לרוקן את מיכל המים הנמצא במכשיר מייבש לחות או לחלופין לבחור קולט לחות הכולל גם את האפשרות של חיבור לצינור ניקוז. ברור כי קולטי לחות הכוללים את צינור הניקוז אלו קולטי לחות פרקטיים ונוחים הרבה יותר.
  • סופח לחות שקט

אם אתם רגישים לרעש חשוב מאוד שתבררו מראש מה עוצמת הרעש שנגרם בעקבות השימוש עם מייבש לחות. חשוב לדעת כי קיימים דגמים שונים של סופחי לחות לבית הפועלים בשקט. בדקו את הנתון הזה מראש בכדי למנוע אכזבה לאחר הרכישה.
  • האם ישנה אחריות על סופחי לחות לבית?

חשוב לוודא האם קולט לחות שאתם רוכשים יהיה מלווה בתעודת אחריות בדומה לכל מכשיר חשמלי אחר. בדקו מה כוללת האחריות על מכשירים קולטי לחות ובחרו רק בדגם שיש לו 'אבא'.

אניא פתרונות אנרגיה בע"מ - מגוון סופחי לחות לבית או למשרד.
קולטי לחות איכותיים במיוחד אשר ישדרגו את איכות החיים במידה משמעותית ואף יעניקו הגנה למבנה מפני ההשלכות הנובעות מלחות גבוהה מידי באוויר.
זקוקים למכשיר מייבש לחות לבית או למשרד? פנו אלינו ותהנו משירות מקצועי וממוצר מושלם!