סופחי לחות לתעשייה | אניא פתרונות אנרגיה

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> מאמרים >> סופחי לחות לתעשייה
 
במבנים תעשייתיים נמצא בדרך כלל מכשור יקר ורגיש אשר דורש שמירה ותחזוקה שוטפת. אם לא נשמור על המכשירים ועל המכונות הם עלולים להתקלקל לעיתים תכופות ובמקרים רבים אף לצאת לגמרי מכלל שימוש.
סופחי לחות לתעשייה אלו מכשירים חיוניים התורמים רבות למען האיכות והשמירה של הציוד היקר בכדי שיעניקו למפעל את מלוא תפוקתם ויצליחו להאריך ימים ככל האפשר.

קולט לחות תעשייתי – כדי ליהנות מאוויר יבש

כאשר אנחנו מדברים על מייבש לחות לתעשייה אנחנו בעצם מדברים על איכות חיים אחרת ולא רק למכשור ולציוד במקום. כאשר מדובר באזורים שם ישנה לחות גבוהה הרי שמדובר במטרד של ממש גם לעובדים במקום הסובלים מאוד בעקבות כך. אך לא רק בני אנוש סובלים בעקבות לחות גבוהה במבנה. גם המבנה עצמו מוצא את עצמו ניזוק בעקבות הלחות הגבוהה כאשר אנחנו מוצאים כי העובש והטחב מתיישבים להם בנוחות בכל מקום אפשרי ובלתי אפשרי כאשר מדובר במפגע בריאותי של ממש. כמו כן עלולים להיווצר סדקים במבנה וכמובן שגם הציוד הרגיש הנמצא בשימוש התעשייתי עשוי למצוא את עצמו ניזוק בעקבות הלחות הגבוהה.

סופחי לחות לתעשייה – בוחרים את המכשיר בהתאם למטרה

חשוב לזכור כי לכל אזור ולכל חלל יתאים לנו מכשיר קולט לחות תעשייתי מסוג אחר. מייבש לחות לתעשייה הנמצא בחלל גדול ונרחב חייב להיות מכשיר גדול יותר, לעומת סופחי לחות לתעשייה שלא נמצא בהכרח בחלל גבוה וגדול. כמו כן יש להידרש לרמת הלחות שישנה במקום. קולט לחות תעשייתי באזור שם ישנו מזג אוויר נוח ונעים לא מחייב מכשיר בעל קיבולת גדולה של מים לעומת אזור תעשייה הנמצא במקום לח והביל שם שורר מזג אוויר חם ולח משך חודשים ארוכים בשנה, הדורש כמובן את המכשיר מייבש לחות לתעשייה בעוצמה גבוהה יותר שתצליח לשלוט על הלחות הגבוהה.

אניא פתרונות אנרגיה בע"מ מציעה את המכשור הכי מתקדם והכי יעיל. בית עסק או תעשייה שיבחר במכשיר מבית אניא ייהנה ממוצר מושלם אשר יעניק איכות חיים גבוהה לכל השוהים במקום וגם אריכות ימים למכשור הרגיש.