מפוחים תעשייתיים - הפתרון המושלם לאוויר נקי במקום העבודה | אניא

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> מאמרים >> מפוחים תעשייתיים - הפתרון המושלם לאוויר נקי במקום העבודה
 
כיום קיימת מודעות גבוהה הרבה יותר לכל הנושא של זיהום אוויר. אם בעבר היו אנשים שעבדו במקומות שם היו הרבה מזהמים באוויר ולא התלוננו כלל, גם אם הם חשו כי אלו לא ממש מיטיבים איתם אך בכל זאת המשיכו לעבוד באותם התנאים - מתוך מחשבה שאין מה לעשות - הרי שכיום כולנו יודעים לדרוש את המגיע לנו. זה אומר אוויר נקי ללא מזהמים במקום העבודה. כי החיים שלנו חשובים לנו יותר מכל.

מפוח אוויר - הפתרון המושלם לזיהום אוויר

בעקבות המודעות לסיכונים הרבים הטמונים באוויר המזוהם אנחנו מוצאים כי בבתי עסק רבים כבר הפנימו את הצורך ברכישה של מפוחי אוויר. מפוחי אוויר מסייעים מאוד בשמירה על האוויר הנקי והסינון שלו מפני שלל גורמים המזהמים אות ופוגעים באיכותו. התוצאה היא עובדים שמרגישים הרבה יותר טוב הן מהבחינה הפיזית, כי האוויר הנקי אשר אותו הם נושמים מיטיבים איתם מאוד, ומלבד זאת הם מקבלים מוטיבציה לעבוד טוב יותר כאשר הם רואים כי המעסיק דואג להם והבריאות שלהם חשובה גם לו. כך שמכל כיוון – מעסיק שדואג ל -מפוח אוויר באזור התעשייה נהנה ממוטיבציה גבוהה יותר מצד העובדים כמו גם מהורדת הסיכון מפני תביעות אפשריות בעקבות השמירה המקסימלית על בריאותם של העובדים במקום.

מפוחים תעשייתיים - איך הם פועלים?

מפוח אוויר זה בעצם סוג של מאוורר נייד והוא מספק לחץ אוויר עוצמתי במיוחד יחד עם כוח שאיבה חזק. כך מכניס מפוח אוויר -אויר צח לאזורים שם הם נצרכים, גם אם מדובר במקומות אטומים או עמוקים מאוד כמו גם באזורים אשר שם ישנם תנאי אוורור לקויים.
מפוחים תעשייתיים מצוידים בנוסף גם בתעלה מיוחדת אשר תפקידה הוא להוציא את האוויר המזוהם אל מחוץ למבנה. האוויר המזוהם עשוי להכיל בין היתר עשן, אבק, גזים רעילים או אפילו רק ריחות שאינם רצויים.

מפוחים ניידים למי הם מתאימים?

הבנו כיצד פועל מפוח אוויר, ומה התועלת שלו. אך מי באמת זקוק למכשיר מפוח אוויר? מי עשוי להפיק ממנו תועלת?
מפוחי אוויר שימושיים במיוחד באתרי הבנייה השונים, במקומות של תעשיית כימיקלים שונים, בתחום המכונאות, במחסנים תעשייתיים, במקומות אשר שם מתבצעים עבודות תת קרקעיות ואין שם כל פתח אוורור, מקומות אשר שם מתקיימים עבודות ריתוך ויש למצוא את המקום להוצאת הגזים, בעת ביצוע של עבודות צבע גדולות, כאשר ריחות הצבע עזים במיוחד ואינם מצליחים להשתחרר ללא הסיוע החיצוני של מפוחים תעשייתיים ועוד.
מפוחים ניידים הם למעשה ציוד הכרחי בכל אותם המקומות למען שיפור תנאי העבודה.

מפוחי אוויר קונים באניא פתרונות אנרגיה בע"מ 

אז הבנתם את החשיבות של מפוחים תעשייתיים בכל מקום תעשייה. היכן תוכלו לרכוש מפוחים תעשייתיים איכותיים שאכן יטהרו עבורכם את האוויר? אניא פתרונות אנרגיה בע"מ – זוהי הכתובת!