מלכודת זבובים - כי אנחנו לא רוצים אותם בבית | אניא

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> מאמרים >> מלכודת זבובים - כי אנחנו לא רוצים אותם בבית
 
זבובים אלו יצורים מציקים. מכירים את המושג? "נודניק כמו זבוב"? כמה שתגרש  את הזבוב הוא תמיד ישוב. הוא חש מאוד בנוח לשוב לאותו מקום ממנו סולק לפני שנייה. אז מה אפשר לעשות מול הזבובים המעצבנים הללו? מלכודת זבובים! זו התשובה!

כדי להיפטר מהזבובים אחת ולתמיד

כל מי שסובל ממכת הזבובים יודע כי מדובר בהחלט במטרד מציק במיוחד. למרות שהם לא פוגעים בנו ולא עוקצים אותנו, אנחנו עדיין לא רוצים לראות אותנו במרחב המחיה הפרטי שלנו. ישנם כיום מגוון פתרונות המציעים לכידה של הזבובים בעזרת מכשיר מיוחד - מלכודת זבובים – אשר הוא מצליח ללכוד אליו את הזבובים הנמצאים בחלל וכך להותיר אותו נקי מהזמזומים המטריפים את הדעת.

מלכודת זבובים - למי זה מתאים?

מלכודות זבובים עשויים להיות לעזר רב במקומות רבים ושונים. אנחנו מוצאים את הצורך הן באזורי מגורים כמו בבתים פרטיים אשר שם אנחנו מוצאים תופעה של זבובים. אך גם עבור בעלי חיים עשויה מלכודת זבובים לתרום רבות. לדוגמא – ברפתות, בחוות לגידול כבשים, באורוות סוסים, בדירי חזירים וגם בלולי תרנגולים או בתי עופות שונים. בכל אותם מקומות נמשכים זבובים אל הפסולת הנמצאת שם באופן תדיר, ואם חשבנו שרק לנו מפריעים הזבובים, הרי שבשנים האחרונות קיימת מודעות גבוהה לבעיות הרבות העלולות להיגרם בקרב בעל החיים בעקבות הזבובים המרחשים שם באין מפריע. מדובר במחלות שונות כמו סלמונלה, ברוצלוזיס, קדחת חזירים ועוד.
מלבד זאת ידוע כי הזבובים מכניסים ללחץ את בעלי החיים השונים וכתוצאה ישירה מכך ניכרת ההשפעה המידית שבאה לידי ביטוי בירידה המשמעותית של הייצור שלהם. אם זה חלב בתפוקה נמוכה יותר, פחות ביצים מוטלות, בשר איכותי פחות ועוד כהנה וכהנה.

כיצד פועלת מלכודת זבובים?

מלכודת זבובים ביתית כמו גם מלכודת המיועדת למקומות פתוחים עושה שימוש בפיתיון המבוסס על חומר אורגני והוא מושך אליו את הזבובים. ברגע שהזבובים נכנסו פנימה הם לכודים ולא יכולים לצאת שוב. ישנם מלכודות שונות אותם מציבים מחוץ לבית והן לוכדות את הזבוב כשהוא עדיין בחוץ וכך נמנעת הכניסה שלו הביתה.

אניא פתרונות אנרגיה בע"מ - כל הפתרונות. גם בתחום מלכודות לזבובים!