מזגני אוויר ניידים - מאמר | אניא

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> מאמרים >> מידע על השכרת מזגני אוויר ניידים
 
היתרון המובהק של מזגני אוויר הניתנים לשינוע באמצעות גלגלים שמשתמשים בהם בעיקר במפעלים, תעשיות, מחסנים וכו' היא הניוד שלהם. במיוחד כשהחללים גדולים, ואינם ניתנים לקירור באמצעות מזגנים רגילים (יחידות קירור מרכזיות), מזגנים ניידים מהווים פתרון מושלם לבעיה. 

למעשה, חללים אלו אשר שוכרים מזגנים ניידים המשונעים ביחד עם העובדים בין חללי העבודה השונים או בכל איזור תעשייתי אחר שנדרש בו קירור, כגון מכונות וציוד מחשוב (הדורש קירור 24 שעות), יעילים יותר מיחידת קירור מרכזי ומקררים באופן מקסימלי. 

יש לדעת כי מזגנים אלו מיועדים לשימוש במקומות "קשים" ולכן יעילים פי כמה ממזגנים רגילים. באפשרותכם גם לשכור מזגן אוויר בעל יכולת קירור של שלושה עד שישים טון לשימוש תעשייתי. כמו כן, מזגנים אלו זמינים בשני סוגים: טכנולוגיות מבוססות גז פריאון וטכנולוגיות התאדות, שעלותם יקרה יותר. פרט למפעלים, את המזגנים ניתן לשכור לאירועים שונים כגון: חתונות, הופעות, משחקי ספורט ועוד. את המזגנים ממקמים במקומות מרכזיים ואסטרטגיים, וכך מנצלים את יכולותיהם במלוא העוצמה. וברגע שתוכנית הקירור הסתיימה, ניתן לשנע את המזגן הלאה. 

לסיכום, ניתן להשכיר מזגנים לזמנים ארוכים או קצרים ולכל מטרה, ואפילו להשכיר  מזגן נייד לבית או למשל מזגן נייד קטן לרכב (למשל להעברת מצרכים הדורשים קירור). המחירים משתנים כמובן בהתאם לגודל המזגן, תקופת ההשכרה וכו' והיא נעה בין מאות לכמה אלפי שקלים. בכל מקרה אנו מתחייבים לתת לכם שירות מלא ולהמליץ לכם על המזגן הטוב ביותר עבורכם!