מטהר אוויר אמקור Pure Aire | א.נ.י.א פתרונות אנרגיה

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> מטהרי אויר יוניזטורים >> מטהרי אוויר Amcor - Air Purifie >> מטהר אוויר אמקור Pure Aire
 
מטהר האויר מספק לך את הסינון הטוב ביותר שניתן להשיג של החלקיקים הזעירים ביותר שנישאים באויר, בנוסף למאפיין היינון שלו. אמקור Air Purifier הוא בנוי בעיקר לשימוש אישי, שוקל רק 2 ק"ג עם המוצר עצמו
המוצר הזה מגיע עם הטכנולוגיה הבלעדית של פחמן אמקור יון גנרטור. טכנולוגיה זו הינה מערכת סינון מתקדמת אשר דומים לאלו המשמשים בתי חולים ומתקנים רפואיים אחרים והוא מומלץ ביותר על ידי אנשי מקצוע הבריאות ביותר. 
המסנן הוא מסנן מסוג HEPA (מסנן מרכיבי חלקיקים מהאויר ביעילות גבוהה). 
ניקיון האויר על ידי יינון מתבצע משום שמקבצי מולקולות גדולים – מזהמים – שהם לרוב טעונים חיובית, מנוטרלים על ידי יונים שליליים* שנפלטים ממטהר האויר . 
מטהר האויר ישפר את איכות האויר הפנימי שאתה נושם. תהליך יינון האויר שלו מסלק חלקיקים גדולים של מזהמים וגם את אלו שקטנים מ-0.1 מיקרון. 
מטהר האויר מעשיר את האויר ביונים שליליים, למעשה בונה מחדש את מאזן היונים. מאזן היונים של הטבע משתנה בין 1,000-5,000 לכל סנטימטר מעוקב של אויר חיצוני נקי.
מאפיינים:
⇐  מפחית משמעותית את כמות החיידקים באויר הפנימי.
מטהר האויר עשוי לסייע במקרים רבים לסובלים מאסטמה ואלרגיות.               באמצעות סילוק של מזהמים מוצקים מהאויר, כולל עשן, אבקנים, אבק,           סיבים ופיח, הוא מסלק חומרים שמגרים תחלואים אלו.
⇐ מטהר האויר - יכול לסייע בהקלה על תחלואים שקשורים למזג אויר                 כגון כאבי ראש, בחילה וכאבים פיזיים.
⇐ מטהר האויר " עשוי לסייע להפחית לחצים ובכך להפיק שינה עמוקה יותר.
⇐ מטהר האויר שולט בתנועת האויר בסביבה המיידית, מחדש אויר                   מעופש או מחניק, אחת התלונות הנפוצות ביותר במשרדים ועמדות   עבודה.
⇐ מטהר האויר עשויגם להקל על לחץ פסיכולוגי שנובע מחוסר היכולת של           הפרט לשלוט על סביבתו.

מטהר אוויר Amcor Pure Aire