מטהר אוויר אוטומטי - כדי שנתחיל לנשום נקי | אניא

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> מאמרים >> מטהר אוויר אוטומטי - כדי שנתחיל לנשום נקי
 
נמאס לכם להרגיש חנוקים?
קשה לכם לנשום בגלל עשן, ריחות לא נעימים או אבק? מוצאים את עצמכם משתעלים בלי סוף?

היום זה כבר ברור. האוויר שלנו הוא ממש לא נקי ולכן -  מטהר אוויר אוטומטי כבר לא נחשב למותרות או לפינוק.

כאשר אנחנו באים לבחור מטהרי אוויר ואנחנו מתלבטים באיזה מוצר הכי כדאי לנו לבחור, מומלץ כי נשים לב לנקודות הבאות על מנת שנבחר מטהר אוויר חשמלי שיענה על הצרכים שלנו.

כמה זיהום אוויר יש אצלנו?

כאשר אנחנו באים לרכוש מטהר אוויר אוטומטי עלינו לבדוק את רמת הזיהום שיש באוויר הביתי או המשרדי שלנו. מטהר אוויר אוטומטי חייב להיות מותאם מבחינת כוח היניקה שלו לרמת הזיהום באוויר על מנת שנוכל ליהנות מהתועלת של מטהר אוויר לבית. חשוב לדעת כי יש אנשים אלרגיים לאבק ועוד רכיבים הנמצאים באוויר. להם חשוב לבחור מטהר אוויר אלרגיה שיצליח למגר את כל הטריגרים הגורמים לאלרגיה.

סינון ברמה גבוהה

מטהר אוויר Heap זהו סינון ברמה גבוהה יחסית, אך כיום אנחנו מוצאים התקנים מתקדמים אף יותר של מטהר אוויר אוטומטי מסוגים שונים המוצעים במחירים נוחים ומשתלמים במיוחד. אם בעבר יכלו רק גופים עתירי משאבים והון, כמו בתי חולים, מעבדות או חברות הייטק להרשות זאת לעצמם- הרי שהיום יכול כל אחד ליהנות ממכשיר מטהר אוויר ביתי במחיר סביר לגמרי.

מטהר אוויר יוניזטור

קיימות היום מערכות מטהרי אוויר יוניזטור המיועדים לבתים גדולים המיועדים עבור אנשים או משפחות שרוצים ליהנות מבית נקי עם אוויר נקי, בית רענן שיהיה נטול ריחות.
מערכות מטהרי אוויר מסוג יוניזטור אלו מטהרי אוויר יעילים ואפקטיביים לחללים גדולים או לבית עם מספר חדרים. כי כל מטהר אוויר חשמלי סטנדרטי מיועד למעשה לחדר בודד בלבד. אז נכון שאפשר לרכוש מטהר אוויר חשמלי לכל חדר בבית אך לא מדובר בפתרון שהוא הכי פרקטי, היות וכל מטהר אוויר דורש טיפול והתעסקות אתו, חיבור לחשמל וכדומה. מלבד זאת מדובר בהוצאה נכבדה על  מספר יחידות של מטהרי אוויר, כאשר אם נבחר במערכת אחת גדולה ומרכזית של מטהר אוויר חשמלי שתעשה עבורנו את כל העבודה באופן מרוכז יהיה לנו הרבה יותר פשוט וקל. מערכות אלו פועלות בדומה למערכות מיזוג אוויר מרכזיות כאשר האוויר כולו נשאב אל מכשיר מטהר אוויר מרכזי ומנקה ומטהר את האוויר.

אניא פתרונות אנרגיה בע"מ עם כל הפתרונות לאוויר נקי

רוצים לרכוש מטהר אוויר לחדר? חושבים על מטהרי אוויר לכל הבית? זקוקים למכשיר מטהר אוויר חשמלי ביתי בגלל אלרגיה לאבק?
פנו אל אניא פתרונות אנרגיה. רק אצלנו תוכלו למצוא מגוון מטהרי אוויר לכל מטרה: מטהר אוויר לבית או למשרד. מטהר אוויר חשמלי שישלוט על כל הבית ועוד.
סוף סוף תוכלו לנשום לרווחה...