מפוח בלוואר נייד תעשייתי S50 ANIA | א.נ.י.א פתרונות אנרגיה

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> מפוחים ניידים >> מפוחים ניידים ANIA Portable Ventilator >> מפוח בלוואר נייד תעשייתי ANIA S50
 
המאוורר הנייד מספק לחץ אוויר חזק, מהירות סיבוב גבוהה, קיבולת אוויר גבוהה, כוח שאיבה חזק, מבנה איכותי ויציב וביצועים מעולים. המאוורר ניתן להזזה בקלות. מעטפת המאוורר מיוצרת מלוח מגולוון בטבילה חמה, כאשר פני השטח מרוססים בצבע ציפוי המשמש לצביעת רכבים. להבי המאוורר עשויים מיציקת סגסוגת אלומיניום. המאוורר כולל ציפוי מגן בריסוס אבקה (ציפוי אבץ), מתג הפעלה חשמלי וידית פלסטיק מובנית. מנוע המאוורר עטוף עם חוט נחושת בסטנדרט בינלאומי. במעטפת המנוע משולבות צלעות קירור מיציקת אלומיניום.     

בשילוב עם תעלה גמישה, המאוורר משמש להוצאת אוויר והכנסת אוויר צח באזורים תפעוליים עמוקים או מרוחקים וללא אוורור טבעי, חללים אטומים או מתוחמים, אתרי בנייה וסביבות נוספות עם תנאי אוורור לקויים. המאוורר יעיל במיוחד בהוצאת גזים מעבודות ריתוך,עשן, חלקיקי אבק, ריחות צבע בעבודות צביעה גדולות (מספנות למשל) וכיוצא באלו. בנוסף, המאוורר הנייד מהווה אפשרות יעילה ונפוצה עבור תחום המכונאות, תעשיית הכימיקלים, מחסנים תעשייתיים, עבודות תת קרקעיות ופרויקטים הנדסיים רבים. זהו ציוד הגנה על עובדים וסביבות עבודה המיועד לשפר את תנאי העבודה.

קוטר המאוורר הנייד הוא: 200 מ"מ, 250 מ"מ, 300 מ"מ, 350 מ"מ, 400 מ"מ, 450 מ"מ, 500 מ"מ, 600 מ"מ וכן הלאה. מקוטר 200 מ"מ ועד 350 מ"מ, המאוורר קל משקל וניתן להרימו בעזרת הידית ובנוסף כולל מתג משולב. מקוטר 350 מ"מ ועד 600 מ"מ ומעלה, ניתן להוסיף למאוורר מעמד על מנת לכוון את זווית האוויר. ישנן ידיות על שני צידי המאווררים בקוטר 400 מ"מ עד 600 מ"מ, מה שמקל על הזזת המאוורר. המעמד הזמין מאפשר גם את הזזת המאוורר בקלות על הקרקע.
 
 
קוטר יציאת אוויר מ"מ מתח חשמלי
 וולט /  הרץ V/Hz
וואט Watt מהירות
(סל"ד-RPM )
כמות זרימת אוויר M3/H לחץ Pa משקל
500 220/50 2000 2800 8280 1050 40
 
​מפרט טכני

מפוח בלוואר נייד תעשייתי S50 ANIA - לעבודה רצופה בתנאים קיצוניים