וילונות pvc – כדי לבודד לא חייבים דלת | אניא פתרונות אנרגיה

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> מאמרים >> וילונות pvc – כדי לבודד לא חייבים דלת
 
וילון PVC זוהי לא המצאה חדשה. היא הייתה כבר בשנים עברו בפתחים של חדרי קירור ובעוד מקומות רבים אך בשנים האחרונות נראה כי הם זוכים לעדנה מחודשת.
אנחנו מוצאים וילונות PVC במקומות תעשייה שונים שם ישנם מכונות מרעישות מאוד ובכדי לבודד בין החדרים השונים על מנת שהרעש לא יתפזר בכל החלל, נעשה שימוש בווילונות פי. וי. סי. המצליחים ליצור את הבידוד באופן מוצלח ביותר. אנחנו מוצאים וילונותPVC  גם במפעלים אשר בהם יש הרבה אבק וחלקיקים שמתפזרים בחלל תוך כדי העבודה. כאשר בוחרים לעשות שימוש בווילונות פי. וי. סי. נמנע זיהום האוויר כאשר הווילון תוחם בהצלחה בין האגפים השונים שבמקום.
גם בחדרי קירור בהם אנו רוצים לשמור מפני אובדן של אוויר קר או לחילופין אוויר חם, מצליח הווילון העשוי פי וי סי למנוע את מעבר האוויר שאינו רצוי.

וילונות PVC מה זה בעצם?

וילון PVC זהו סוג של ווילון העשוי מרצועות של פי. וי. סי. שקוף או צבעוני. מדובר ברצועות שהן גמישות ואלסטיות כך שדרך הווילון ישנו מעבר חופשי גם לאנשים וגם לכלים תעשייתיים כמו מלגזות וכדומה שיכולים לעבור באין מפריע בין הרצועות שנפתחות ונסגרות מיד לאחר המעבר במקום. כך שהאטימות נשמרת באופן מקסימלי כל הזמן, אפילו יותר מדלת.
לכאורה נראה כי וילונות pvc אלו רצועות ניילון תמימות שלא ממש מסוגלות ליצור את הבידוד הרצוי. כאן נכונה הפתעה לכל מי שמתנסה בשימוש עם וילוןPVC . הווילון מצליח באופן מרשים במיוחד ליצור את הבידוד בכל מקום בו הוא נצרך.
מלבד הבידוד מפני רעש, לכלוך או בריחה של הטמפרטורה, אנחנו רואים כי הווילונות הללו מונעים גם את כניסתם של חרקים או זבובים למתחמי העבודה כך שמדובר בהחלט בפתרון מעולה המקיף הרבה מאוד תחומים ומתגבר על הרבה בעיות.

וילונות PVC קונים רק באניא פתרונות אנרגיה

זקוקים ל- וילון PVC? אניא פתרונות אנרגיה בע"מ מציעה את המבחר הגדול ביותר של וילונות PVC. תוכלו למצוא וילון PVC רך או וילון אטום. וילונות במבחר צבעים כדי שתיהנו מבידוד מושלם!