א.נ.י.א פתרונות אנרגיה - הגלגל המייבש של ANIA - מרכיב הליבה של ציוד הסרת לחות

קבלו פרטים נוספים

FacebookYoutubeLinkedin
צרו איתנו קשר בוואטצפ
ונענה לכם מיד
דף הבית >> מאמרים >> הגלגל המייבש של ANIA - מרכיב הליבה של ציוד הסרת לחות
 
מרכיב הליבה של ציוד הסרת לחות הוא הגלגל המייבש של ANIA, רוטור הייבוש העיקרי עושה שימוש בטכנולוגיית ספיחה מסוג סיליקה ג'ל בעלת יעילות גבוהה במיוחד, עם חיי שירות ארוכים. אין הגבלה על הלחות בפתח כניסת האוויר של מערכת הסרת הלחות, גם אם היא מגיעה ל100%RH, והיא לא תהרוס את הרוטור ולא תזרז את המרכיב ההיגרוסקופי. המכשיר יכול לפעול במשך 10 שנים ללא בעיות.
הנזילה המותרת עומדת בתקנים האירופאים.
מודלים נוספים הניתנים לשינוי גודל, כוללים את PM2.5, C02, תקשורת RS485, טלפונים סלולריים מסוג APP, סינון HEPA.
התקנה סטנדרטית עם מסנן G4 (EU4), עם אפשרות להתקנה עם מסנן F7 (EU7) בהתאם לצרכי הלקוח.
העיצוב החשמלי עומד בתקן הבינלאומי EN60204, עם לוח טאץ' LCD  או תקשורת RS485.
מערכת הבקרה של הרוטור המייבש מאמצת מסך טאץ', עם חיישן לחות וטמפרטורה מובנה של Honeywell קל לתפעול, שיכול לערוך מעקב אחר הטמרפטורה והלחות של הסביבה, ולשמור בזיכרון הגדרות נוכחיות.
אימוץ של מנוע חיצוני צנטריפוגלי בעל שתי מהירויות, מנועים יכולים לפעול במצב מהירות גבוהה ומצב מהירות נמוכה, וכוללים מנוע אוורור ומנוע עם מאוורר שחזור.
הארון של מערכת הייבוש של הרוטור עם לוח המיוצר בגלגול-קר עם צבע או פלדת אל חלד מסוג SUS304, שלא מתחלד בקלות, אינו גורם לזיהום, מונע חלודה של הציוד ביעילות, ומבטיח את העמידות והיציבות של הציוד.
הציוד עושה שימוש בABB, OMRON (OMRON), Schneider (Schneider) ומרכיבים חשמליים אחרים ממותגים בינלאומיים.
הציוד מגיע בגודל קטן, פשוט להתקנה ולקל לשימוש בפרוייקטי בנייה חדשים, פרוייקטים של הרחבה ופרוייקטים של שיפוץ טכני. ליבת הגלגל המייבש ניתן לשטיפה. הציוד מעוצב בהתאם לתקנים למניעת שריפות והינו בטוח לשימוש.
עלויות תפעול נמוכות עם חסכון גבוה באנרגיה. הציוד עושה שימוש בטכנולוגיית בנייה PTC וSCR, על מנת לחסוך 20-30% מצריכת האנרגיה. טמפרטורת השחזור מבוקרת על ידי שבבים מתקדמים.
הציוד כולל ממשק עוגן עגול העומד בתקנים בינלאומיים, החיבור של צינור הרוח עומד בתקן ISO7807, פתח יציאה האוויר היבש אינו מוגבל בנפח.
הציוד עומד בתקני GS, ROHS וCE.