מפזר אדים - לחות שהיא בריאות | אניא פתרונות אנרגיה
דף הבית >> מאמרים >> מפזר אדים - לחות שהיא בריאות
 
מפזר אדים זהו בעצם מכשיר לחות אשר מחולל לחות בחלל ושומר על מידת הלחות האופטימאלית באוויר במשך כל הזמן שהמכשיר פועל.
מכשירים מחוללי לחות, מומלצים מאוד לשימוש קבוע ומתמיד במיוחד בחדרי שינה של ילדים או של אנשים מבוגרים הסובלים מבעיות נשימתיות שונות, בין אם מדובר בצינון, באלרגיה נשימתית או באסטמה או סטרידור. אין לתאר את ההקלה המשמעותית שהם יחושו בעקבות השימוש עם מכשירי לחות שיעשירו את החלל בלחות ברמה הרצויה.

מפזר אדים - איך זה עובד?

מכשיר לחות פועל באמצעות טכניקה פשוטה למדי. יש להכניס מים למכל המיועד לכך ואחר כך להפעיל את המכשיר. ישנו מאוורר מיוחד הנמצא בתוך המכשיר מחולל לחות אשר הוא מזרים את האוויר דרך רשת מיוחדת הטבולה במים. זה גורם להתאיידות של המים ולפליטה של האדים אל  החלל – מבעד לפתח מיוחד המיועד לשם כך. מחוללי לחות מספקים את הלחות הדרושה בחלל והדבר מסייע לפתיחה של דרכי הנשימה.

מכשירי לחות לשיפור איכות החיים

מפזר אדים או מכשיר לחות אינו מיועד רק לעתות מחלה או קשיים בנשימה. מחולל לחות תורם רבות לכל אחד כאשר הלחות הנוצרת בחלל תורמת רבות למניעה של יובש בגרון או יובש בעור, יובש בעיניים וכמובן גם מקל מאוד על דרכי הנשימה.
מחוללי לחות תורמים מאוד לתחושה הכללית ואנחנו מוצאים גם כי רופאי ילדים רבים ממליצים בכל פה על השימוש הקבוע במכשירי לחות המחוללים את הלחות המתאימה בכל מקום.

מפזר אדים – שימוש נכון ובריא

חשוב לדעת כי המים הנשארים במכשיר לחות לאחר השימוש עלולים לצבור חיידקים אם הם יישארו ללא שימוש. מחולל לחות דורש תחזוקה ובתום השימוש יש לרוקן את המים ולייבש את המכשיר.

מכשירים להעשרת לחות לחורף בריא יותר

הילד סובל מקשיי נשימה? מצוננים? משתעלים? פנו אל אניא פתרונות אנרגיה בע"מ ותיהנו ממכשיר מחולל לחות לבית אשר יתרום רבות לאיכות הנשימה ולשינה טובה יותר.
מכשירים להעשרת לחות כמו גם מחולל לחות לבית תורמים רבות בכל מקום אך רק אם נבחר במכשיר המקצועי והמתאים לנו.
 

אודותינו:

אניא פתרונות אנרגיה בע"מ הינה חברה מובילה לייבוא ושיווק מוצרי חימום וקירור לבית ולעסק, לאירועים ולתעשייה.

אצלנו תוכלו למצוא מוצרים מקצועיים ואיכותיים במחירים זולים היישר מהיבואן לצרכן. בין שלל מוצרינו תוכלו למצוא מוצרים כגון: מצננים, מזגנים ניידים, מאווררים ומערפלים, תנורי חימום מסוגים שונים, מערכות לחות, מסכי אוויר, מטהרי אוויר יוניזטוריים ומוצרים אחרים.

היכנסו עכשיו לאתר שלנו ותהנו ממגוון רחב של מוצרים, מאמרים מקצועיים וכן מפרט טכני לכל מוצר ומוצר!.

אל תהססו ליצור איתנו קשר בכל שאלה ונשמח לעמוד לשירותכם

שעות הפעילות: ימים א'-ה' 08:00-17:00

א.נ.י.א - פתרונות אנרגיה בע"מ
 
טלפון : 0505324888  08-9999026
פקס: 08-9322438
דואר אלקטרוני aniainfo1@gmail.com
כתובת: כפר אביב