מפוחים למתנפחים | אניא פתרונות אנרגיה
דף הבית >> מאמרים >> מפוחים למתנפחים
 
מפוח למתנפחים זהו מוצר המיועד לצורך ניפוח מתקנים מתנפחים, או בלוני פרסומת, שטיחי קיר ועוד מוצרים מתנפחים שונים, כאשר מפוח למתנפחים הוא זה שעומד מאחוריהם ומעניק להם את האוויר הדרוש להם. החשיבות של מפוחים למתנפחים איכותיים היא משמעותית מאוד לצורך התפעול הנכון של המתנפחים.

מפוח למתנפחים - מה חשוב לבדוק לפני שרוכשים?

כאשר אנחנו עומדים לרכוש מפוחים למתנפחים חשוב כי נשים לב למספר נקודות חשובות על מנת שנפיק את מלוא התועלת מהמוצר שנבחר.
  • מפוח למתנפחים המסוגל לפעול משך זמן ארוך – חשוב לוודא כי רוכשים מפוחים למתנפחים אשר מסוגלים להעניק את העוצמה של המפוח גם למשך שעות ארוכות מבלי להתעייף. במקרים רבים אנחנו זקוקים לפעילות ארוכה מאוד של שעות רבות ואף למשך כל היום, כמו בימי פעילות שם אנחנו עושים שימוש במתקנים מתנפחים, או כאשר מדובר באייטם פרסומי של בובות רקדניות העשויות מחומר מתנפח וכדומה.
  • מפוחים למתנפחים בלי להתפשר על רמת הבטיחות – כאשר אנחנו זקוקים למפוח למתנפחים לא נוכל בשום אופן להתפשר על רמת הבטיחות של המוצר היות ומכשירים מן הסוג הזה נמצאים חשופים משך שעות ארוכות כאשר הם פועלים ברציפות זמן רב, ואם המכשיר לא יהיה בטיחותי במאת האחוזים הוא יוכל להתחמם יתר על המידה או אף להישרף. מפוחים איכותיים עשויים על פי רוב עם מעטפת פלסטיק והם עומדים תחת פיקוח ייצור כדי להעניק ללקוח את המוצר הכי בטיחותי שרק יכול להיות.
  • מפוח למתנפחים שהוא נוח לשימוש – בעת הרכישה חשוב לבחון האם מדובר במכשיר שהוא נוח לשימוש. יש לבדוק את אורכו של כבל החשמל כדי שתוכלו להציב את המפוח במרחק בטוח ממקומות שם עוברים אנשים מבלי להזדקק לכבל מאריך שיסרבל את העסק. חשוב שתשימו לב גם כי מדובר במכשיר שאינו כבד מיד ולא מסורבל יתר על המידה בכדי שיהי נוח לעשות בו שימוש בעת הצורך.

אניא פתרונות אנרגיה - כל הפתרונות

באניא פתרונות אנרגיה תוכלו למצוא מפוחים למתנפחים לכל צורך ולכל מטרה. לריפודים, לשטיחי קיר, לבלוני פרסומת, לתעשיית מתנפחים או רקדנים באוויר ועוד.
מפוח איכותי יעשה לכם את כל העבודה.
 

אודותינו:

אניא פתרונות אנרגיה בע"מ הינה חברה מובילה לייבוא ושיווק מוצרי חימום וקירור לבית ולעסק, לאירועים ולתעשייה.

אצלנו תוכלו למצוא מוצרים מקצועיים ואיכותיים במחירים זולים היישר מהיבואן לצרכן. בין שלל מוצרינו תוכלו למצוא מוצרים כגון: מצננים, מזגנים ניידים, מאווררים ומערפלים, תנורי חימום מסוגים שונים, מערכות לחות, מסכי אוויר, מטהרי אוויר יוניזטוריים ומוצרים אחרים.

היכנסו עכשיו לאתר שלנו ותהנו ממגוון רחב של מוצרים, מאמרים מקצועיים וכן מפרט טכני לכל מוצר ומוצר!.

אל תהססו ליצור איתנו קשר בכל שאלה ונשמח לעמוד לשירותכם

שעות הפעילות: ימים א'-ה' 08:00-17:00

א.נ.י.א - פתרונות אנרגיה בע"מ
 
טלפון : 0505324888  08-9999026
פקס: 08-9322438
דואר אלקטרוני aniainfo1@gmail.com
כתובת: כפר אביב