מסכי אוויר – כדי לשמור לנו על האוויר | אניא פתרונות אנרגיה
דף הבית >> מאמרים >> מסכי אוויר – כדי לשמור לנו על האוויר
 
כולנו יודעים כי פעילותו של המזגן מותנה בסגירה ההרמטית של החלל מפני אוויר חם שחודר אלינו מבחוץ. אם נשאיר את החלון פתוח כמעט ולא נוכל ליהנות מהמזגן היות והאוויר הקר 'יברח' לנו בעד החלון. אז נכון שאפשר לסגור את החלונות ובכך לשמור היטב על האוויר הקר של המזגן. אך מה יעשו בעלי עסקים אשר דלתם נפתחת ונסגרת שוב ושוב? בשביל זה ישנו מוצר ייחודי - מסך אוויר!

מסך אוויר – מה זה בעצם?

מסכי אוויר מוכרים לנו גם בשמם – ווילונות אוויר. מדובר במכשיר מיוחד שיוצר מעין מסך בפני האוויר כדי שהוא לא יברח לנו אלא יישאר באותו החלל. מסכי אוויר עובדים כפול. הם גם שומרים לנו על האוויר הממוזג על מנת שהוא יישאר בחלל כמו כן הם מונעים את הכניסה של אוויר שאינו נקי אל תוך אותו החלל. לדוגמא – אבק, עשן, פיח או אפילו חרקים לא יוכלו על פי רוב לחדור אל החלל המוגן באמצעות מסך אוויר.

מסכי אוויר – חיסכון בעלויות החשמל

כאשר אנחנו בוחרים לעשות שימוש במכשיר מסך אוויר אנחנו נהנים מלבד כל היתרונות שמנינו לעיל – גם מחיסכון בחשמל. אם עד היום התלבטנו בכל פעם שרצינו ללחוץ על השלט וליהנות מאוויר קר בגלל המחיר שיהיה עלינו לשלם על התענוג המרענן בסוף החודש – הרי שכיום הודות למכשירים מסכי אוויר השומרים היטב על האוויר הקר הנוצר בחלל, הרי שנחסך לנו הרבה אנרגיה ולמעשה הדבר יבוא לידי ביטוי בחשבון החשמל החודשי שלנו.

מסך אוויר – הרווחים במספרים

אם דברנו על חיסכון בחשמל – הרי שבשימוש המזגן עם מסכי אוויר נגלה כי אנחנו חוסכים 40% עד 60% מהעלויות שלנו לחברת החשמל. מדובר בהחלט בנתון משמעותי.
גם מבחינת ההפרדה בין האוויר הפנימי לבין האוויר החיצוני יש לנו מדד באחוזים. מסך אוויר עשוי ליצור את ההפרדה של שבעים אחוז בין החלל החיצוני לחלל הפנימי, מה שאומר – אוויר קר ונקי הרבה יותר מזה שיש לנו בחוץ.

אניא פתרונות אנרגיה בע"מ מציעה מסכי אוויר איכותיים במיוחד שיעניקו לנו אוויר נקי יותר במחיר זול הרבה יותר
 

אודותינו:

אניא פתרונות אנרגיה בע"מ הינה חברה מובילה לייבוא ושיווק מוצרי חימום וקירור לבית ולעסק, לאירועים ולתעשייה.

אצלנו תוכלו למצוא מוצרים מקצועיים ואיכותיים במחירים זולים היישר מהיבואן לצרכן. בין שלל מוצרינו תוכלו למצוא מוצרים כגון: מצננים, מזגנים ניידים, מאווררים ומערפלים, תנורי חימום מסוגים שונים, מערכות לחות, מסכי אוויר, מטהרי אוויר יוניזטוריים ומוצרים אחרים.

היכנסו עכשיו לאתר שלנו ותהנו ממגוון רחב של מוצרים, מאמרים מקצועיים וכן מפרט טכני לכל מוצר ומוצר!.

אל תהססו ליצור איתנו קשר בכל שאלה ונשמח לעמוד לשירותכם

שעות הפעילות: ימים א'-ה' 08:00-17:00

א.נ.י.א - פתרונות אנרגיה בע"מ
 
טלפון : 0505324888  08-9999026
פקס: 08-9322438
דואר אלקטרוני aniainfo1@gmail.com
כתובת: כפר אביב