קולט לחות - מאמר | אניא
דף הבית >> מאמרים >> יש לכם לחות בבית או במרתף, יש פתרון!
 
כמעט שני שלישים מן המרתפים בארץ ישראל מפתחים בעיית רטיבות או במילים אחרות, לחות בבית - בתווך של עשר שנים מגמר הבנייה. למרות שתופעה זו נפוצה בהמון בתים בישראל (ובעולם), רבים אינם יודעים כיצד להתמודד עם תופעת הלחות. ומאחר שתיקון יסודי, הכולל איתור מקור הדליפה ואיטום עשויים להגיע להוצאה של אלפי שקלים, אחוזים ניכרים בוחרים להתעלם כליל מן העניין או לטפל אך ורק בתסמינים, מה שמהווה פתרון זמני או חיצוני/קוסמטי בלבד. הטיפול האסתטי אינו מומלץ מכיוון שלאורך זמן ישנה סכנה מוחשית של התמוטטות קירות, תקרה, נזקים מבניים ואף נזקים בריאותיים כתוצא מהעובש המתפתח בתנאי לחות וחודר למערכת הנשימה.

חשוב לדעת כי רטיבות בקירות מרתפים מתבטאת כבר בשלביה הראשונים, ברמת לחות גבוהה מאד והתעבות מים על התקרה וקירות המרתף, דבר שגורם לצמיחת עובש בעל ריח חריף וציפת-סי. תופעה זו המכונה גם "אבק לבן" או בלועזית, אפלורנציה (התגבשות מלחים מסיסים במים).

אך אל דאגה, לבעיה חמורה זו יש פתרון! ובכדי להימנע מנזקים מבניים ובריאותיים, מומלץ ביותר להשתמש במכשיר קולט לחות או סופח לחות (יבשן), אשר פשוט מייבש את הלחות ומוציא את המים מן האוויר בחדר המרתף (ובכל חדר בו משתמשים במכשיר זה). 

בכל מקרה, אנו ממליצים לכם להתייעץ במומחים שעברו הכשרה מיוחדת ומיומנים בעבודות ייבוש אוויר. זאת על מנת שתוכלו לרכוש את הציוד האיכותי והמתאים ביותר עבורכם ובכך לפתור את בעיית הרטיבות במהירות ובקלות, מבלי להיכנס להוצאות מיותרות. בנוסף, בכדי להשיג תוצאה מקסימלית, מומלץ שלא להסתפק רק בהצבת מכשיר קולט לחות ולהוסיף עליו, במקביל, גם מערכת מקצועית שאחראית להנעת האוויר בחדר. השילוב בין שני המכשירים, יבשן וציוד מיוחד להנעת אוויר,מזרז את תהליך ייבוש האוויר ואת כל הציוד הקיים במרתף שספג רטיבות.
 
 

אודותינו:

אניא פתרונות אנרגיה בע"מ הינה חברה מובילה לייבוא ושיווק מוצרי חימום וקירור לבית ולעסק, לאירועים ולתעשייה.

אצלנו תוכלו למצוא מוצרים מקצועיים ואיכותיים במחירים זולים היישר מהיבואן לצרכן. בין שלל מוצרינו תוכלו למצוא מוצרים כגון: מצננים, מזגנים ניידים, מאווררים ומערפלים, תנורי חימום מסוגים שונים, מערכות לחות, מסכי אוויר, מטהרי אוויר יוניזטוריים ומוצרים אחרים.

היכנסו עכשיו לאתר שלנו ותהנו ממגוון רחב של מוצרים, מאמרים מקצועיים וכן מפרט טכני לכל מוצר ומוצר!.

אל תהססו ליצור איתנו קשר בכל שאלה ונשמח לעמוד לשירותכם

שעות הפעילות: ימים א'-ה' 08:00-17:00

א.נ.י.א - פתרונות אנרגיה בע"מ
 
טלפון : 0505324888  08-9999026
פקס: 08-9322438
דואר אלקטרוני aniainfo1@gmail.com
כתובת: כפר אביב